en sevilen cemre kemer fan sitesi
forumumuza hoşgeldiniz !
lütfen üye olunuz,umarım sitemizi beğenirsiniz
forumumuza hoşgeldiniz !
lütfen üye olunuz,umarım sitemizi beğenirsiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cemreyi sev gel buraya

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri

3 posters
YazarMesaj
billurhepsi
sitenin dadlu shker jo-adminciqi
billurhepsi

Kadın
Ruh Halin : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Sakin10
uyarı :
kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Right_bar_bleue

hangi meslek? : polis,beyin cerrahı,öğretmen,aşcı
mşş : 2800
sitede kimleri seviyosun : herkezi
müzik türü : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Rapwk8
hangi cift : 2
şu an ki durum : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Mesgulrc6ak8ey5
Rep puanı : 24
Rep gücü : 272
adın : Billur

kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Empty
MesajKonu: kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri   kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 11:56 pm

İbrahim Kendirci : Deniz (21 yaşında): İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı 3. sınıf öğrencisi… Osman Sınav’ın “Pars: Kiraz Operasyonu”nda Volkan karakterini oynadı. “Kavak Yelleri”nde romantik genç Deniz’i canlandıracak olan Kendirci, “Pars’ta uyuşturucu kullanan, serseri bir genci oynadım. Bu dizide ise beni temiz kalpli, romantik bir genç olarak izleyeceksiniz. Bu iki farklı karakteri aynı yıl içinde canlandırmaktan dolayı çok mutluyum” diyor. Liseyi Antalya’da okuyan İbrahim’in 3 yılı aşın süredir de bir kız arkaşı var. İlk aşkım dizisinde, Türk Telekom , Caramio ve cips reklamlarında da rol almış.

Pelin Karahan: Aslı (23 yaşında): Kendisinin çok bakımlı bir genç kız olmasına rağmen canlandırdığı Aslı karakterinin erkek gibi bir kız olduğunu belirten Karahan, “Dizide ergenliği atlatmaya çalışan ve Deniz’e büyük bir aşkla bağlanan Aslı’yı canlandırıyorum. Ben genç kızlık yıllarımda birini beğendiğimde direk söylerdim ama Aslı söyleyemiyor. Aslı gerçekten ilginç bir karakter, onu canlandırmak benim için farklı bir deneyim olacak ” 7 eylul 1984 de Ankara’da doğan Pelin ortaokula kadar İzmir Ödemiş’te daha sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesinde eğitimine devam etti. Eskişehir’de turizm otelcilik okuduktan sonra reklam çekimleriyle kendisini tanıdık. Annesinin giyim tasarım işiyle uğraşmasından olsa gerek iyi giyinirmiş.

Aslı Enver : Mine (23 yaşında): Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan ve şu anda Haliç Üniversitesi’nin tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Aslı Enver, dizide canlandırdığı Mine karakteri hakkında şunları söylüyor: “Almanya’dan Türkiye’ye getirilmiş bir kız. Kasaba gibi bir yere geliyor ve Deniz’i kendine aşık ediyor. Mine erkekleri kullanarak bir şeyler yapmak istiyor. Kendine göre haklı sebepleri var. Ben de 12 yaşıma kadar İngiltere’de yaşadım. Mine karakteri bana zıt olmasına rağmen bazı benzer yönlerimiz de yok değil.” Genç oyuncu daha önce Hayat Bilgisi Dizisinde, Yapı Kredi, Lescon ve Molped reklamlarında rol almış.

Dağhan Külegeç: Efe (29 yaşında): Yedi sene yardımcı yönetmenlik ve reji asistanlığı yapan Dağhan Türegeç, Altan Erbulak’ın torunu… “Lise Defteri” ve “Hırsız Polis” dizilerinde de rol alan Türegeç, “Kavak Yelleri”nde ailesiyle arası iyi olmayan Efe karakterini canlandırıyor. Birçok dizide kamera arkasında çalışan Türegeç, oyunculuğu seçme nedenleri şöyle açıklıyor: “Montajdan gelen bir insanım ve zorla oyuncu oldum. Bizim endüstride kamera arkasında çalışmak gerçekten zor. Oyunculuk da zor ama daha çok para kazanıyorsun. Kamera arkası seni sömürdüğü için bir yerden sonra ’hayır’ deyip oyuncu oluyorsun.”
çılgın_avril
en süper en harika en cemreye aşık cemre üyemiz

Kadın
Doğum tarihi : 11/12/96
Ruh Halin : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Melek10
uyarı :
kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Left_bar_bleue71 / 10071 / 100kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Right_bar_bleue

özel bölüm : avril ve emre aydın hastasıyım
müzik türü : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Rockkj4
basarı : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Er1gg
şu an ki durum : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Cevrimiciih4vs8nt1
Rep puanı : 17
Rep gücü : 801
adın : özge

MesajKonu: Geri: kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri   kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 9:20 pm

saoll
http://gruphepsiavrilfan.getgoo.us/index.htm
beyza kemer
siténin biricik ve dadlu cemreci mileyci sinemci shker webwasteri
siténin biricik ve dadlu cemreci mileyci sinemci shker webwasteri
beyza kemer

Kadın
Ruh Halin : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Geveze10
uyarı :
kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Right_bar_bleue

hangi meslek? : sarkıcı,gazateci,cafeci,tasarımcı
mşş : 3241
özel bölüm : meraba ben beyza sitenin webwasteriyim
basarı : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Bluestar44yv3sr
şu an ki durum : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Cevrimiciih4vs8nt1
Rep puanı : 48
Rep gücü : 2986
adın : Beyza

MesajKonu: Geri: kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri   kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 11:47 pm

çılgın_avril demiş ki:
saoll
https://cemrekemerfanclub.1forum.biz
billurhepsi
billurhepsi

Kadın
Ruh Halin : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Sakin10
uyarı :

hangi meslek? : polis,beyin cerrahı,öğretmen,aşcı
mşş : 2800
müzik türü : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Rapwk8
şu an ki durum : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Mesgulrc6ak8ey5
Rep puanı : 24
Rep gücü : 272
adın : Billur

MesajKonu: Geri: kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri   kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 12:50 pm

önemli değil
çılgın_avril

Kadın
Doğum tarihi : 11/12/96
Ruh Halin : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Melek10
uyarı :
kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Left_bar_bleue71 / 10071 / 100kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Right_bar_bleue

özel bölüm : avril ve emre aydın hastasıyım
basarı : kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Er1gg
Rep puanı : 17
Rep gücü : 801
adın : özge

MesajKonu: Geri: kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri   kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 2:25 pm

pelin karahanı çok sewiyorum yha
http://gruphepsiavrilfan.getgoo.us/index.htm

kavak yelleri dizisi oyunlarının biyografileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kavak yelleri gifleri
» selena dizisi
» Adanalı Dizisi 12.bölüm resimleri